Müügitingimused

Müügitingimused

Veebipoe www.pood.katipaeorg.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Ravellus (registrikood 14171082), asukohaga Tondiraba 4-81, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest toodete ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus. Tellimus tuleb kinnitada ja seejärel saadetakse kliendiel e-kiri, kus on makse andmed ja tellimuse number. Saadud info põhjal tuleb teha pangaülekanne.

NB! Lisa makse kirjeldusse kindlasti tellimuse number.

Tellimus täidetakse hiljemalt tellimisele järgneval tööpäeval eeldusel, et makse on laekunud.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul.

NB! Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavate toodete ja teenuste juures on info kuvatud ning need tooted ja teenused  vastavad võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet edasi kasutada ja see tuleb hävitada/kustutada.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada toote ostmisest taganemise avaldus, mille võib klient kirjutada ise vabas vormis ühemõttelise e-kirjana. Taganemisavalduses palume välja tuua, millal toode soetati meie e-poest, mis on tellimuse number ning mis põhjusel soovitatakse tootest loobuda. Taganemisavalduse palume saata e-posti aadressile kati@katipaeorg.com hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab ostjale raha viivitamata, kuid mitte hirljem kui 14 kalendripäeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile kati@katipaeorg.com või helistada telefonil: 53330414

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud tootel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega toote. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 kalendripäeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kati@katipaeorg.com või helistada telefonil: 53330414.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

shopping cart close